Fwd: SKAI.gr: Νέα φορολογικά μέτρα για την περίοδο 2012 - 2015

SKAI.gr: Νέα φορολογικά μέτρα για την περίοδο 2012 - 2015

Link to ΣΚΑΪ - Κυριότερες Ειδήσεις

Νέα φορολογικά μέτρα για την περίοδο 2012 - 2015

Posted: 27 Mar 2011 12:56 AM PDT

Image Νέα φορολογικά μέτρα για την περίοδο 2012 - 2015 εξετάζει το οικονομικό επιτελείο της κυβέρνησης. Τα μέτρα θα παρουσιαστούν στις αρχές Απριλίου στην τρόικα.

Τα αποτελέσματα της Συνόδου Κορυφής και η ελληνική οικονομία

Posted: 27 Mar 2011 12:37 AM PDT

Image Τα αποτελέσματα της Συνόδου Κορυφής και η «επόμενη ημέρα» της ευρωπαϊκής και της ελληνικής οικονομίας συζητήθηκαν στην τηλεοπτική εκπομπή του ΣΚΑΪ Κυριακή με Δράση.

Ενόψει εκλογικής ήττας το κόμμα της Μέρκελ

Posted: 26 Mar 2011 11:51 PM PDT

Image Η CDU, η οποία κυβερνά στη Βάδη-Βυρτεμβέργη αδιάλειπτα από το 1953, δοκιμάζεται από την στροφή 180 μοιρών της Μέρκελ στο ζήτημα της πυρηνικής ενέργειας καθώς και την πολιτική στα ζητήματα της ευρωζώνης.

Συνεχίζονται τα αεροπορικά πλήγματα κατά του Καντάφι

Posted: 26 Mar 2011 11:41 PM PDT

Image Συνεχίστηκαν με αμείωτο ρυθμό οι δυτικές αεροπορικές επιδρομές σε στρατιωτικούς και πολιτικούς στόχους της Λιβύης.

Η ανακύκλωση κινητών με ΣΚΑΪ - Vodafone συνεχίζεται

Posted: 26 Mar 2011 11:13 PM PDT

Image Tο Σάββατο 2 Απριλίου πραγματοποιείται η δεύτερη δράση του ΣΚΑΪ και της Vodafοne για την ανακύκλωση κινητών τηλεφώνων.

Απόδραση και πρώτη θέση με Τοροσίδη

Posted: 26 Mar 2011 04:55 PM PDT

Image Στην πρώτη θέση του 6ου προκριματικού ομίλου του Euro 2012 «σκαρφάλωσε» απόψε η εθνική ομάδα, που επιβλήθηκε της Μάλτας με 1-0 στο γήπεδο «Τα Κάλι» της Βαλέτας, χάρις στο τέρμα που σημείωσε ο Βασίλης Τοροσίδης στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων. Με το 5ο γκολ στην 36η συμμετοχή του στο αντιπροσωπευτικό συγκρότημα, ο ακραίος αμυντικός του Ολυμπιακού έδωσε μια ανέλπιστη, όπως εξελίχθηκε ο αγώνας, νίκη